banner all

NAŠE ŠKOLA SE ZÚČASTNILA PROJEKTU NENÁVIST NA INTERNET NEPATŘÍ VE SPOLUPRÁCI SE SDRUŽENÍM D,Z.S.

banner DDěti z druhého stupně bylyv rámci projektu seznámeny se stránkami www.nebojsepromluvit.cz, na kterých mohou najít informace o problematice kyberšikany, jak předcházet projevům nenávisti na internetu nebo jak se jim bránit.Nejdůležitějším obsahem stránek je ovšem aktuální seznam odborných pracovišť, nízkoprahových center a linek bezpečí, kam se mohou oběti kyberšikany nebo její svědci obrátit a žádat o podporu nebo pomoc.

Číst dál...

eu banner

Naše škola je partnerem projektu Digitálně a interaktivně, financovaného z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

artecon bannerCílem projektu je zásadním způsobem přispět k profesnímu rozvoji pedagogických pracovníků škol pro využívání moderních digitálních technologií ve výuce. Nástrojem pro dosažení tohoto cíle jsou jednotlivé vzdělávací programy využívající e-learningové podpory, evaluačních nástrojů a systém mentoringu a koučinku.

Číst dál...

Naše škola získala grant z Revolvingového fondu z Ministerstva životního prostředí na realizaci projektu „Školní zahrada s učebnou v přírodě“.

sz1
Vybudovat na pozemku školní zahrady učebnu v přírodě, botanickou mini-zahrádku a relaxační zónu byl hlavní cíl projektu, kterého se nám podařilo dosáhnout díky finančnímu příspěvku z Revolvingového fondu z Ministerstva životního prostředí.

Doposud jsme zde mohli pouze pěstovat zeleninu v rámci předmětu Člověk a svět práce. Po rekonstrukci má zahrada mnohem širší využití. V současné době tento prostor velice kvalitně slouží k výuce přírodovědných předmětů.

 

Srdcem učebny jsou dřevěné stoly, lavice a dva zahradní altány, které chrání děti před sluncem. V botanické zahrádce a jejím okolí mohou žáci pozorovat jehličnaté a listnaté stromy, keře, skalničky a byliny. Významné druhy přírodnin jsou opatřeny popisnými jmenovkami. Děti ze školní družiny si zde hrají odpoledne na pískovišti nebo odpočívají po namáhavém dni na lavičkách v relaxační zóně.

Číst dál...

Co máme dnes k jídlu?

jidloJídelníček plný zdravých dobrot.

Školní fotogalerie

fotogalerie banner

Důležité dokumenty

word ikonkaŠkolní řád
pdf ikonka+Klasifikační řád

pdf ikonkaŠVP - od 3. 9. 2018 

pdf ikonka
+ŠVP družina
pdf ikonka+Vnitřní řád družiny
pdf ikonka+Dodatek ŠVP LMR

word ikonkaVýroční zpráva 2017/18

pdf ikonkaRozpočet pro rok 2019

pdf ikonkaStřednědobý výhled 2019

pdf ikonkaSchválený fin. plán stat. městem Prostějov 2017

pdf ikonkaNormativní rozpočet př. nákladů - KÚ 2019

pdf ikonkaŠkolní preventivní strategie

pdf ikonkaPreventivní program školy (2017/2018)

pdf ikonkaGDPR - prohlášení o ochraně osobních údajů

doc ikonkaŽádost o uvolnění žáka

schránka důvěry
ZŠ Jana Železného