Základní umělecká škola VL. Ambrose Prostějov, výtvarný obor, vyhlásila výtvarnou soutěž „ZVÍŘE Z ŘÍŠE FANTAZIE“. Této soutěže se letos zúčastnilo 23 základních škol, 3 základní umělecké školy a 9 jednotlivců okresu Prostějov.
Odborná porota vybírala z celkového počtu 462 prací!
Oceněno bylo celkem 45 prací.
Z naší školy se již tradičně zapojily děti hned z několika oddělení školní družiny (1. C, 2. C, 2. B a 3. B).
Je mi ctí oznámit, že mezi oceněnými pracemi byl i obrázek našeho žáka - Sebastiana Molovčáka z oddělení školní družiny 2.C.
Dne 27. března se konala v prostorách ZUŠ na Vápenici slavnostní vernisáž. Byly zde k vidění všechny oceněné práce a také se zde předávaly diplomy a poukázky na nákup výtvarných pomůcek. Sebík si svůj „velký den“ užil, patří mu obrovská gratulace a přání, ať ho malování stále baví.
A pro všechny děti, které se této soutěže zúčastnily, ale ocenění nezískaly, máme dobrou zprávu. Paní vychovatelky připravují vernisáž jejich obrázků přímo v budově naší školy, kam mohou pozvat své blízké a obrázky jim ukázat. Datum konání akce napíšeme dětem do deníčků.

Za vychovatelky ŠD Jana Jílková

molovcak vytvarna soutez 2019

Školní fotogalerie

fotogalerie banner

Co máme dnes k jídlu?

jidloJídelníček plný zdravých dobrot.

Důležité dokumenty

word ikonkaŠkolní řád
pdf ikonka+Klasifikační řád

pdf ikonkaŠVP - od 3. 9. 2018 

pdf ikonka
+ŠVP družina
pdf ikonka+Vnitřní řád družiny
pdf ikonka+Dodatek ŠVP LMR

word ikonkaVýroční zpráva 2018/19

pdf ikonkaRozpočet pro rok 2020

pdf ikonkaStřednědobý výhled 21/22

pdf ikonkaSchválený fin. plán stat. městem Prostějov 2017

pdf ikonkaNormativní rozpočet př. nákladů - KÚ 2019

pdf ikonkaŠkolní prevent. strategie

pdf ikonka+Desatero bezp. internetu

pdf ikonkaPreventivní program školy (2019/2020)

pdf ikonkaGDPR - prohlášení o ochraně osobních údajů

doc ikonkaŽádost o uvolnění žáka

schránka důvěry
ZŠ Jana Železného